Konkurs Fotograficzny 2021

Artykuły

Rozpoczynamy zabawę "Najlepsze zdjęcie zdaniem Internautów"

Zapraszamy do intenretowej zabawy na profilu Facebook Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB, gdzie wybieramy "Najlepsze zdjęcie zdaniem INTERNAUTÓW".

 

Swoje polubienia, można oddać na wszystkie zdjęcia, które skradną waszą uwagę :) Zdjęcia znajdują się w 4 ALBUMACH na profilu facebook - Wiosna, Lato, Jesień, Zima. Wygra zdjęcie, które otrzyma najwięcej polubień Intenautów.  Zabawa potrwa do 30.04.2021 r.


Wyniki zostaną ogłoszone wraz z pozostałym werdyktem jury podczas oficjalnego finału konkursu zaplanowanego - 18 maja 2021 r.

 

Zapraszamy na profil Facebook - Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB   Dobrej zabawy!!!

Nabór fotografii na Konkurs Foto UTW - zakończony!

469 fotografii  :)      70 uczestników  :)     31 Uniwersytetów Trzeciego Wieku   :)

 

Z dniem 15 marca 2021 r. zakończyliliśmy nabór fotografii na IV Konkurs Fotograficzny UTW pt. "Cztery Pory Roku".

 

Bardzo się cieszymy, że mimo czasu pandemii tak licznie zostały nadesłane prace. W tym roku do konkursu zostały zaproszone Uniwersytety Trzeciego Wieku z dwóch województw - śląskiego i łódzkiego.

 

czytaj więcej o Nabór fotografii na Konkurs Foto UTW - zakończony!

IV Konkurs Fotograficzny UTW 2021 - zapraszamy do udziału!

Ogłaszamy IV Konkurs Fotograficzny UTW - pt." Cztery Pory Roku"

 

Do udziału zapraszamy wszystkich słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku województwa śląskiego i  w tym roku - nowość - także województwa łódzkiego. Mamy nadzieję, że to działanie przyczyni się do poznania i wymiany doświadczeń UTW w tych województwach. Tym razem zapraszamy amatorów fotografii do zmierzenia się z tematem "Cztery Pory Roku". Na wasze prace czekamy do 15 marca 2021 r. Jest więc sporo czasu, by zrobić lub w swych zbiorach odszukać najlepsze i najciekawsze fotografie.

czytaj więcej o IV Konkurs Fotograficzny UTW 2021 - zapraszamy do udziału!

Finał Konkursu Fotograficznego i ZWYCIĘZCY!!!

9 czerwca wirtualnie na stronie www.utwtv.pl odbył się Finał Konkursu Fotograficznego UTW Akademii WSB "Międzypokoleniowy Zawrót Głowy", podczas którego ogłoszone zostały wyniki konkursu. 179 fotografii nadesłało 37 słuchaczy z 18 Uniwersytetów Trzeciego Wieku - z Będzina, Bytomia, Czeladzi, Czerwionki - Leszczyny, Częstochowy (2), Dąbrowy Górniczej, Katowic, Kóz, Ogrodzieńca, Piekar Śląskich, Pszczyny, Sosnowca (2), Tarnowskich Gór, Wojkowic, Zawiercia i Żywca.

 

Po ogłoszeniu nagrodzonych prac i autorów zebrani uczestnicy finału zostali zaproszeni na wydarzenie towarzyszące - wykład Prodziekana ds Kształcenia Ustawicznego mgr Dominika Penara " Pasja poznawania. W poszukiwaniu własnych cudów świata".

czytaj więcej o Finał Konkursu Fotograficznego i ZWYCIĘZCY!!!

Finał Konkursu Fotograficznego przeniesiony na 9 czerwca 2020 r.

Z powodu obecnej epidemii Covid 19 Finał Konkursu Fotograficznego UTW Akademii WSB "Międzypokoleniowy zawrót głowy" został przeniesiony na 9 czerwca 2020 r. i odbędzie się on OnLine. Ogłoszony zostanie wówczas werdykt jury na najlepsze prace w 3 regulaminowych kategoriach: Natura, Architektura i Człowiek oraz podamy wyniki zabawy internetowej na "Najlepsze Zdjecie zdaniem INTERNAUTÓW".


Wszytskie nadesłane prace można oglądać nawirtualnym wernisażu, który znajduje się na profilu facebook Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB oraz na stronie www.wsb.edu.pl/utw w dziale Konkurs Fotograficzny 2020.


Szczegóły odnośnie programu finału konkursu podamy wkrótce :)

Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania wystawy fotograficznej oraz zabawy na profilu facebook.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |

Galerie 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji