Zasady składania pracy dyplomowej

INSTRUKCJA DOTYCZĄCA SKŁADANIA PRACY DYPLOMOWEJ LICENCJACKIEJ, INŻYNIERSKIEJ, MAGISTERSKIEJ PRZEZ STUDENTÓW STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH

1. Ostateczny termin złożenia pracy dyplomowej (licencjackiej; inżynierskiej; magisterskiej) wraz z kompletem zaliczeń (w tym różnice programowe) z ostatniego semestru upływa dnia:

20.02 ( dla studentów kończących studia w semestrze zimowym)

20.06 (dla studentów kończących studia w semestrze letnim)

UWAGA: W przypadku stwierdzenia zaległości finansowych w opłatach czesnego opiekun semestru informuje studenta o kwocie zaległości. Następnie student zobowiązany jest do uregulowania wszelkich opłat i okazać potwierdzenie wykonania przelewu z konta bankowego.

2. Komplet dokumentów do obrony pracy dyplomowej (licencjackiej; inżynierskiej;magisterskiej) zawiera:

1. 1 egzemplarz w twardej oprawie drukowany dwustronnie (zgodnie z Zasadami pisania prac dyplomowych) – pierwszą stronę stanowi „Oświadczenie studenta
      o samodzielnym napisaniu pracy dyplomowej”

1. 1  zbindowany egzemplarz drukowany dwustronnie

1. 1 płyta CD zawierająca pracę dyplomową w wersji elektronicznej, zgodną
      z wydrukowanymi egzemplarzami oraz prezentację pracy i pliki związane z jej realizacją np. kod źródłowy programu.

Płyta CD powinna być podpisana imieniem, nazwiskiem i nr albumu oraz spakowana
w opisanej papierowej kopercie (wzór poniżej) i wklejona na wewnętrznej stronie okładki z tyłu pracy dyplomowej /dot. egzemplarza w twardej oprawie/).

Wzór opisanej płyty:

Autor:
Numer albumu:
Tytuł pracy:
Promotor:
Uczelnia: Akademia WSB
Kierunek:

Forma kształcenia: I stopnia/ II stopnia
Specjalność:
Forma studiów: niestacjonarne/stacjonarne
Edytor: Word /Open Office
Data złożenia pracy:

1. kartę obiegową zatwierdzoną przez:
    1. Bibliotekę Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB

1. legitymację studencką –  dotyczy tylko studentów studiów II stopnia

1. zaakceptowana i podpisana przez Promotora, Kierownika Katedry, Dziekana karta tematu pracy dyplomowej

1. kartę osiągnięć studenta

1. oświadczenie – zgoda na przechowywanie pracy przez Akademię WSB

Komplet dokumentów należy złożyć w dziekanacie.

UWAGA!!! DOKUMENTY NIEKOMPLETNE NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

W przypadku nie dostarczenia w/w dokumentów student zobowiązany jest do złożenia w Dziekanacie do dnia 20.02 (semestr zimowy) lub 20.06 (semestr letni) podania dotyczącego przedłużenia terminu złożenia pracy dyplomowej (licencjackiej; inżynierskiej; magisterskiej).

Osoby, które nie dopełnią formalności jw. zostaną skreślone z listy studentów.

Akceptuj Więcej informacji