Informacje

 

Biblioteka

Artykuły

Zachęcamy do korzystania z Czytelni internetowej IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy,

 

uzyskaliśmy dostęp do wybranych publikacji dostępnych w bazie IBUK Libra. Zachęcamy do korzystania z bazy w sieci Uczelni lub zdalnie z komputerów domowych. 

czytaj więcej o Zachęcamy do korzystania z Czytelni internetowej IBUK Libra

NASBI - internetowa wypożyczalnia e-booków dostępna w Bibliotece WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

czytaj więcej o NASBI - internetowa wypożyczalnia e-booków dostępna w Bibliotece WSB

Białe kruki w naszej Bibliotece Wydziałowej

Drodzy Studenci specjalności oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, informujemy, że Biblioteka Wydziałowa WSB w Cieszynie wzbogaciła się o kolejne pozycje z dziedziny BHP. Są to pozycje wartościowe i często poszukiwane przez studentów, ale trudno dostępne ze względu na wysoką cenę.

czytaj więcej o Białe kruki w naszej Bibliotece Wydziałowej

Rozmawiali o edukacji i zdrowiu

12 grudnia w naszym Wydziale odbyło się spotkanie autorskie z Panią prof. nadzw. dr hab. Eugenią Rostańską. Autorka zaprezentowała ostatnio wydaną przez Wydawnictwo Naukowe WSB pozycję „Edukacja i zdrowie w dobie globalizacji".

czytaj więcej o Rozmawiali o edukacji i zdrowiu

IBUK LIBRA

Od 1 grudnia 2015 Wyższa Szkoła Biznesu uzyskała dostęp dla Czytelników do pierwszej w polscie wirtualnej czytelni, która pozwala korzystać z wybranych publikacji elektronicznych z czytelni on-line IBUK LIBRA. Czytelnicy mają dostęp do 730 tytułów dostępnych online. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do korzystania.

czytaj więcej o IBUK LIBRA

Czy jesteśmy niechętnymi uczniami?

Biblioteka Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem gościem będzie Pani prof. nadzw. dr hab. Eugenia Rostańska, która zaprezentuje ostatnio wydaną przez Wydawnictwo Naukowe WSB pozycję „Edukacja i zdrowie w dobie globalizacji".

czytaj więcej o Czy jesteśmy niechętnymi uczniami?

Spotkanie z Oligofrenopedagogiką

W sobotę 28 listopada w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie odbyło się spotkanie autorskie z dr Małgorzatą Kitlińską-Król, organizowane przez naszą wydziałową Bibliotekę.

czytaj więcej o Spotkanie z Oligofrenopedagogiką 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji