Cel projektu

Chcemy dzielić się wiedzą!

 

Zaprosiliśmy naszych najlepszych ekspertów, pracowników naukowych i wykładowców do udziału w cyklu różnorodnych wykładów, a wykorzystując nowoczesne technologie – robimy to online. Dzięki temu możesz niezobowiązująco stać się na chwilę studentem naszej Akademii i zdobywać cenną wiedzę na różne tematy bez wychodzenia z domu.

 

Ponadto doskonale wiemy, że wybór studiów to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Od niej bowiem może zależeć Twoja przyszłość. Wybierając kierunek, który będziesz studiować, powinieneś być przekonany o słuszności swojej decyzji. Tylko wtedy edukacja da Ci satysfakcję, stanie się przyjemnością i szansą na prawdziwy rozwój. Chcemy pomóc Ci w Twoim wyborze i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Właśnie dlatego przygotowaliśmy cykl webinariów Spróbuj studiów w Akademii WSB!, podczas których będziesz mógł poznać naszą uczelnię z perspektywy studenta Akademii WSB, bez wychodzenia z domu. Wybierz interesujący Cię temat, usiądź wygodnie przed swoim komputerem i sprawdź, czy temat, który wybrałeś, jest rzeczywiście dla Ciebie. Zdobądź nową wiedzę i zrób kolejny krok w swoim rozwoju.

 

Sprawdź siebie, sprawdź nas, niezobowiązująco spróbuj studiów w AWSB i zdecyduj, czy chcesz dołączyć do grona naszych studentów. 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji