Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Studia I stopnia licencjackie

Artykuły

Zarządzanie przedsiębiorstwem

Zarządzanie przedsiębiorstwem - kierunek Zarządzanie

Studia w specjalności zarządzanie przedsiębiorstwem przygotowują studenta do pełnienia roli skutecznego menedżera w pełni wykorzystującego potencjał firmy. Studenci poznają tajniki zarządzania firmami produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi wypływające na zwiększenie szansy na sukces rynkowy firmy

czytaj więcej o Zarządzanie przedsiębiorstwem

Rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Rachunkowość i podatki - kierunek Zarządzanie

Celem specjalności rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest wykształcenie specjalistów dysponujących merytoryczną oraz praktyczną wiedzą z zakresu rachunkowości i polskiego prawa podatkowego, także w kontekście norm i standardów międzynarodowych.

czytaj więcej o Rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Zarządzanie finansami i inwestycje giełdowe

Zarządzanie finansamiStudia w specjalności zarządzanie finansami i inwestycje giełdowe przygotowują specjalistów zajmujących się controllingiem, doradztwem inwestycyjnym czy analizą kosztów. Prognozy rozwoju rynku pracy dowodzą tego, że specjaliści finansowi nie będą mieli problemów ze znalezieniem zatrudnienia.

czytaj więcej o Zarządzanie finansami i inwestycje giełdowe

Kadry i płace w praktyce

Celem studiów na specjalności kadry i płace w praktyce jest zapoznanie studentów z praktyką stosowania przez pracodawców prawa pracy oraz nabycie przez nich wysokich kompetencji pracownika działu kadr.

czytaj więcej o Kadry i płace w praktyce

Marketing i zarządzanie sprzedażą

Marketing i zarządzanie sprzedażą - kierunek ZarządzanieStudia na specjalności marketing i zarządzanie sprzedażą skupiają się na zagadnieniach związanych z działaniami marketingowymi przedsiębiorstw, instytucji i organizacji. Dają wykształcenie pozwalające podjąć pracę w działach marketingu i/lub sprzedaży przedsiebiorstw każdej branży. Oprócz wiedzy teoretycznej studenci zdobywają praktyczne umiejętności.

czytaj więcej o Marketing i zarządzanie sprzedażą

Psychologia w biznesie

Psychologia w biznesie - kierunek Zarządzanie

Celem specjalności psychologia w biznesie jest przekazanie studentom wiedzy psychologicznej, użytecznej w szeroko pojętym świecie biznesu. Program nauczania łączy wiedzę z zakresu psychologii, marketingu i zarządzania.

czytaj więcej o Psychologia w biznesie

Zarządzanie jakością

Zarządzanie jakością - kierunek Zarządzanie

Specjalność zarządzanie jakością pozwala zdobyć wiedzę niezbędną przy opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów jakości według standardów międzynarodowych, opanowanie w sposób fachowy aspektów systemu zarządzania jakością oraz poznanie technik motywacji personelu wszystkich szczebli dla realizowania polityki jakości w organizacji.

czytaj więcej o Zarządzanie jakością

Zarządzanie projektem

Zarzadzanie projektem - kierunek ZarządzanieSpecjalność Zarządzanie projektem skierowana jest do osób, które chcą przyswoić sobie wiedzę o zarządzaniu projektami w przedsiębiorstwach. Zakres tematyczny przedmiotów pozwoli absolwentowi na uczestniczenie w projektach zarówno powtarzalnych, jak i o unikatowym, nowatorskim charakterze.

czytaj więcej o Zarządzanie projektem 

Nasi partnerzy