Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Studia II stopnia magisterskie

Artykuły

Zarządzanie menedżerskie

Studia na specjalności zarządzanie menedżerskie mają charakter elitarny. Kierowane są do osób pragnących poznać uwarunkowania podejmowania decyzji strategicznych przez zarządy korporacji międzynarodowych.

czytaj więcej o Zarządzanie menedżerskie

Rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Rachunkowość i podatki - kierunek Zarządzanie

Celem specjalności rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest wykształcenie specjalistów dysponujących merytoryczną oraz praktyczną wiedzą z zakresu rachunkowości i polskiego prawa podatkowego, także w kontekście norm i standardów międzynarodowych.

czytaj więcej o Rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Kadry i płace w praktyce

Celem studiów na specjalności kadry i płace w praktyce jest zapoznanie studentów z polityką kadrową, praktyką stosowania prawa pracy oraz mechanizmami tworzenia i analizowania strategii personalnej przedsiębiorstw.

czytaj więcej o Kadry i płace w praktyce

Zarządzanie finansami i inwestycje giełdowe

Zarządzanie finansami

Studia w specjalności zarządzanie finansami i inwestycje giełdowe przygotowują specjalistów zajmujących się controllingiem, doradztwem inwestycyjnym czy analizą kosztów. Prognozy rozwoju rynku pracy dowodzą tego, że specjaliści finansowi nie będą mieli problemów ze znalezieniem zatrudnienia.

czytaj więcej o Zarządzanie finansami i inwestycje giełdowe

Zarządzanie sprzedażą

Marketing i zarządzanie sprzedażą - kierunek Zarządzanie

Studia na specjalności zarządzanie sprzedażą skupiają się na zagadnieniach związanych z działaniami marketingowymi przedsiębiorstw, instytucji i organizacji. Dają wykształcenie pozwalające podjąć przace w działach marketingu i/lub sprzedaży przedsiebiorstw każdej branży. Oprócz wiedzy teoretycznej studenci zdobywają praktyczne umiejętności.

 

czytaj więcej o Zarządzanie sprzedażą

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarzadzanie zasobami ludzkimi - studia WSBCelem specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi jest wyposażenie studentów w kompetencje umożliwiające pracę w działach personalnych przedsiębiorstw i instytucji. Specjalność kształci przyszłych menedżerów i ekspertów zajmujących się efektywnym pozyskiwaniem i wykorzystaniem zasobów pracy w organizacjach

czytaj więcej o Zarządzanie zasobami ludzkimi

Psychologia zarządzania

Psychologia zarządzanie - studia WSB

Unikalna specjalność łącząca wiedzę z zakresu psychologii, marketingu i zarządzania. Studia w specjalności psychologia zarządzania dadzą studentom teoretyczne i praktyczne przygotowanie do pracy zawodowej i wyposażą w umiejętności w sprawach: racjonalnego podejmowania decyzji, unikania błędów przy szacowaniu i podejmowaniu ryzyka, budowania stosunków w biznesie w zgodzie z zasadami etyki, skutecznego negocjowania i rozwiązywania konfliktów, motywowania do działania, projektowania skutecznie reklamy, aby dotarła do konsumentów.

 

czytaj więcej o Psychologia zarządzania

Doradztwo zawodowe i zarządzanie kompetencjami

 Doradztwo zawodowe i zarządzanie kompetencjami studia WSBCelem specjalności doradztwo zawodowe i zarządzanie kompetencjami jest przygotowanie merytoryczne i metodyczne studentów do pracy w charakterze profesjonalnych doradców zawodowych, w szczególności wyposażenie w kompendium wiedzy zawodoznawczej, wykształcenie umiejętności doradczych, zainspirowanie do samokształcenia i tworzenia własnych narzędzi pracy.

czytaj więcej o Doradztwo zawodowe i zarządzanie kompetencjami

Zarządzanie w administracji publicznej

Administracja publiczna

Celem specjalności Zarządzanie w administracji publicznej jest przygotowanie studentów do pełnienia funkcji urzędniczych w jednostkach samorządowych oraz rządowych.

czytaj więcej o Zarządzanie w administracji publicznej

Logistyka i transport w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Specjallogistyka i transport - studia wsbność Logistyka i transport w zarządzaniu przedsiębiorstwem ma na celu przygotowanie menedżerów zarządzania procesami logistycznymi na rynkach krajowych i międzynarodowych. Dotyczy to przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych, a także instytucji międzynarodowych działających w zakresie logistyki. Absolwenci uzyskują najwyższe kwalifikacje potrzebne do budowania strategii logistycznych w warunkach globalizacji rynku.


czytaj więcej o Logistyka i transport w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Menedżer projektu

Menedzęr projektuSpecjalność Menedżer projektu skierowana jest do osób, które chcą przyswoić sobie wiedzę o zarządzaniu projektami w przedsiębiorstwach. Zakres tematyczny przedmiotów pozwoli absolwentowi na uczestniczenie w projektach zarówno powtarzalnych, jak i o unikatowym, nowatorskim charakterze.
Absolwenci obok niezbędnej wiedzy do projektowania systemów informacyjnych, wytwarzania i kierowania produkcją.

czytaj więcej o Menedżer projektu

Zarządzanie i promocja w sporcie

Celem studiów na specjalności zarządzanie i promocja w sporcie jest przygotowanie specjalistów zdolnych do kierowania zespołem i zarządzania zasobami ludzkimi w organizacjach sportowych, programowania i wdrażania innowacji w sporcie oraz promowania działalności sportowej.

czytaj więcej o Zarządzanie i promocja w sporcie

Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy

Studia mgr BHPStudia w specjalności Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy mają charakter interdyscyplinarny. Łączą zagadnienia menedżerskie ze specjalistyczną wiedzą z zakresu BHP. Uzyskiwana wiedza teoretyczna jest ściśle powiązana z praktyką, co pozwala absolwentom wykorzystywać zdobyte wiadomości w pracy zawodowej.

czytaj więcej o Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy

Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowych

Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowychJedyna w skali kraju specjalność, która daje podstawową wiedzę z zakresu zarządzania i dowodzenia w  sytuacjach kryzysowych. Poprzez szereg zajęć teoretycznych jak i praktycznych absolwenci będą potrafili poradzić sobie z zagrożeniami występującymi w czasie pokoju i kryzysu na terenie gminy, powiatu, województwa i kraju. 

czytaj więcej o Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowych

International Business

 

International business - studia WSB

Specjalność International business daje absolwentom szerokie możliwości. Celem studiów jest przygotowanie specjalistów dysponujących zaawansowaną wiedzą i umiejętnościami pozwalającymi efektywnie pracować w wielokulturowym środowisku biznesowym.

czytaj więcej o International Business 

Nasi partnerzy