Informacje

Aktualności

 

Artykuły

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów pierwszego stopnia

Zapraszamy do udziału w uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów pierwszego stopnia Absolwentom Akademii WSB. Uroczystość odbędzie się 14 kwietnia 2021 r. o godzinie 18:00 w formule online.

czytaj więcej o Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów pierwszego stopnia

Komunikat Rektora Akademii WSB w sprawie zmiany organizacji procesu kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Rektora Akademii WSB w sprawie zmiany sposobu organizacji procesu kształcenia i organizacji pracy w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021, w związku z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami, które weszły w życie z dniem 19.03.2021 r.

czytaj więcej o Komunikat Rektora Akademii WSB w sprawie zmiany organizacji procesu kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021, SEMESTR LETNI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z terminami zjazdów w roku akademickim 2020/2021 w WZ Akademii WSB w Olkuszu. 

czytaj więcej o TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021, SEMESTR LETNI

E-FERIE zimowe Akademii WSB

Pandemia koronawirusa sprawia, że ferie zimowe odbywają się na innych warunkach niż do tej pory. Dzieci i rodzice zostają w domu z powodu obostrzeń spowodowanych pandemią COVID-19, dlatego Akademia WSB proponuje E-FERIE zimowe bez wychodzenia z domu! Zajęcia dla rodziców, nauczycieli, dzieci i młodzieży – sprawdźcie z kim spotkacie się wirtualnie podczas webinariów! Startujemy już 11 stycznia 2021 r. - w drugim tygodniu ferii zimowych.

 

 

LINK DO ZAPISÓW na wszystkie zajęcia znajduje się TUTAJ

 

LINKI DO WEBINARIÓW zostaną wysłane na dzień przed planowanymi zajęciami, na podany w zgłoszeniu adres e-mailowy.

czytaj więcej o E-FERIE zimowe Akademii WSB

Życzenia świąteczne i noworoczne składa JM Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB

Akademia WSB zainaugurowała okres świąteczny spotkaniem wigilijno-noworocznym online, w którym wzięła udział cała społeczność akademicka Uczelni. W trakcie uroczystości Rektor dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB złożyła życzenia świąteczne i noworoczne.

czytaj więcej o Życzenia świąteczne i noworoczne składa JM Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB

Akademia WSB uzyskała międzynarodową akredytację jakości kształcenia – CEEMAN IQA Accreditation

Akademia WSB w dniu 18 grudnia 2020 r. uzyskała międzynarodową akredytację CEEMAN IQA. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych akredytacji w obszarze edukacji menedżerskiej.

czytaj więcej o Akademia WSB uzyskała międzynarodową akredytację jakości kształcenia – CEEMAN IQA Accreditation

Najlepszy wykładowca Akademii WSB

Osobowość, Przyjaciel studenta oraz Killer to kategorie, w których studenci i absolwenci Akademii WSB wybiorą najlepszych wykładowców w roku akademickim 2019/2020. Zachęcamy do głosowania w konkursie internetowym. Ogłoszenie zwycięzców konkursu o miano „Wykładowcy roku 2020” nastąpi podczas uroczystej gali Święta Uczelni – 24.11.2020 r.

czytaj więcej o Najlepszy wykładowca Akademii WSB 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji