Informacje

Studia podyplomowe w Żywcu

Kierunki studiów podyplomowych  na rok akademicki 2014/2015

 

Studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa:

 Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania i Finansów:

Studia oświatowe-kwalifikacyjne:

SKORZYSTAJ Z BOGATEJ OFERTY ZNIŻEK – STUDIUJ TANIEJ:


Rozpoczynając studia podyplomowe w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek i promocji. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie.

 

Promocja „Absolwent”

 

Absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz absolwenci studiów podyplomowych WSB mają prawo do 20% bonifikaty w opłatach czesnego, po przedstawieniu w dniu zapisu kserokopii dokumentu uprawniającego do zniżki.*

Promocja dla firm

 

Pracownicy firm i instytucji stanowiący grupę co najmniej 5 pracowników jednej firmy (instytucji) otrzymują bonifikatę w wysokości jednej (ostatniej) raty czesnego obowiązującego na danym kierunku studiów podyplomowych – należy przedstawić stosowne zaświadczenie
o zatrudnieniu.**

Promocja rodzinna

 

Słuchacze studiów podyplomowych, których członek rodziny tj. ojciec, matka, syn, córka, brat, siostra, mąż, żona jest studentem studiów I-go lub II-go stopnia albo słuchaczem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górnicze, bądź równocześnie podejmują naukę, otrzymują bonifikatę w wysokości jednej (ostatniej) raty czesnego obowiązującego na danym kierunku studiów podyplomowych – należy przedstawić stosowny dokument.**

 Promocja urodzinowa

Każdy kto złoży komplet dokumentów na studia podyplomowe w dniu swoich urodzin otrzymuje 5% zniżki w czesnym.

Promocja dla nauczycieli

Bonifikata dla czynnych nauczycieli, którzy chcieliby pojąć naukę na studiach podyplomowych innych niż pedagogiczne – przysługuje, 10% zniżki w opłacie czesnego na studiach podyplomowych*.

Promocja dla służb mundurowych

Pracownicy służb mundurowych, m.in.: żołnierze, pracownicy służby więziennej i policjanci, otrzymują bonifikatę w wysokości 10% zniżki w opłacie czesnego na wybrane studia  podyplomowe*.

Promocja dla firm partnerskich

Pracownicy firm partnerskich, otrzymują bonifikatę w wysokości 10% zniżki w opłacie czesnego na wybrane studia  podyplomowe*.

 

Uwaga! Powyższe zniżki i promocje nie łączą się, jeżeli przysługuje Ci więcej niż jedna wybierz tą, która Ci się najbardziej opłaca!

 

* bonifikata nie dotyczy studiów podyplomowych na kierunku:

- Rachunkowość i Finanse 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji