Warsztaty z decoupage'u

godz. 13.00-15.00

 

Naukowe spotkanie nauczycieli w ramach Międzynarodowej Artystycznej Akademii Multimedialnej (nauczyciele otrzymują zaświadczenia o ukończeniu warsztatów)
Decoupage to technika ozdabiania przedmiotów, polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowana powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki. Decoupage można wykonać na prawie każdej powierzchni: drewnie, MDFie, ceramice surowej, szkliwionej, na gipsie, metalu, plastiku, tkaninie, świecy, papier mache, kartonie, na tynku. W zależności od rodzaju powierzchni, potrzebne jest odpowiednie jej przygotowanie przed przystąpieniem do wykonania dekoracji decoupage. Ta wspaniała technika daje nieograniczone możliwości, oferując wiele godzin twórczej pracy i przyjemności.

 

Anna Podsiedlik - absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, prowadzi w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej działania plastyczne dla najmłodszych;

 

Kinga Bielec - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku - wzornictwo, specjalność: projektowanie tkaniny; prowadzi w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej zajęcia z tkaniny artystycznej.

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 12 osób)


Miejsce: Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, ul. 3-go Maja 30, Dąbrowa Górnicza; sala plastyczna
Zapisy: MOPT, tel.: 32 262 54 61; mopt@poczta.wp.pl.

 

Powrót do: Start » VIII Festiwal Nauki » Program » 21 marca 2012

 

Nasi partnerzy

Patronat honorowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji