Jak zostać badaczem?

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z zajęć dr hab. Armanda Cholewki pn. "Jak zostać badaczem?"

Jak poznawać otaczający nas świat? Jakie proste urządzenia możemy wykorzystać, aby samemu zobaczyć to, czego nasze oko nie widzi? Jak rozróżnić, co jest prawdą, a co fikcją, w sytuacji, kiedy jesteśmy „bombardowani” różnymi sensacyjnymi informacjami z telewizji, prasy, Internetu czy nawet otoczenia, w którym mieszkamy? Czy we wszystko, co nam ktoś powie, powinniśmy uwierzyć? Czy każdy z nas może być badaczem? Pan dr hab. Armand Cholewka odpowiadał na te pytania podczas zajęć w Czeladzi, Łazach, Żywcu, Cieszynie i Dąbrowie Górniczej.

Fotogaleria:

2

3

4

5

6

7

8

Powrót do: Start » Galaktyka Talentów - Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej » Fotorelacje

Akceptuj Więcej informacji