LEGO - laboratorium kreatywności

1

W trakcie warsztatów zrealizowanych w Myszkowie, Dąbrowie Górniczej, Cieszynie i Żywcu dzieci konstruowały oraz programowały roboty w taki sposób, aby wykonywały ich polecenia, np. omijały przeszkody, sortowały kolory, wydawały dźwięki, itp. Podczas zajęć dzieci wykorzystywały profesjonalny sprzęt komputerowy, materiały dydaktyczne oraz kompletne zestawy do budowy robotów LEGO wyposażone w czujniki ruchu, koloru, dźwięku.

Zajęcia wspierały także ideę pracy zespołowej, kompetencje komunikacji z innymi uczestnikami oraz autoprezentacji swojej osoby.

Fotorelacja:

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Powrót do: Start » Galaktyka Talentów - Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej » Fotorelacje