Umowa z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Andrychowie

1.jpg

W dniu 07.02.2020 została podpisana umowa współpracy pomiędzy Akademia WSB i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Andrychowie. Uroczyste podpisanie umowy w obecności dr inż. Rafała Karasia Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB podpisał Dyrektor Pan mgr Tomasz Bizoń.

Umowa Akademii WSB z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Andrychowie

Podpisanie umowy nastąpiło w ramach spotkania Rady Programowej w której skład wchodzą przedstawiciele Starostwa Powiatowego, dyrekcja i kadra dydaktyczna oraz najwięksi pracodawcy z Andrychowa i okolic. Osoby zainteresowane wydarzeniem zapraszamy na stronę www oraz antenę Radia Andrychów.

Akademia WSB serdecznie zaprasza wszystkie szkoły, przedsiębiorstwa i instytucje zainteresowane współpracą w zakresie edukacji, szkoleń oraz realizacji badań naukowych do kontaktu:

adres mailowy: rkaras@wsb.edu.pl

nr tel.: 885-588-800

2.jpg

3.jpg

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji