Informacje

INTENSYWNY KURS POWTÓRKOWY Z MATEMATYKI

6 maj 2016 – matura z matematyki na poziomie podstawowym
9 maj 2016 – matura z matematyki na poziomie rozszerzonym

 

Dla tegorocznych maturzystów przygotowaliśmy intensywny kurs powtórkowy do egzaminu z matematyki.

 

Startujemy z powtórką od lutego – zaraz po feriach!

Przygotowaliśmy aż 80 h zajęć. Kurs obejmuje powtórzenie 100% materiału z matematyki wymaganego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
Przez 3 miesiące, od lutego do kwietnia, ugruntujemy wiedzę, usystematyzujemy wiadomości, przećwiczymy zadania i wytłumaczymy zagadnienia które sprawiają uczniom najwięcej trudności.
Podczas zajęć przerobione zostaną zadania najczęściej pojawiąjące się na egzaminie oraz rozwiązywane będą zadania z arkuszy egzaminacyjnych z poziomu podstawowego z egzaminów dojrzałości w ubiegłych latach.

Po przerobieniu tego kursu, będziesz mieć pewność, że umiesz wszystko, co może pojawić się na egzaminie.

 

– Zajęcia prowadzi doświadczony pedagog i korepetytor. Wspólnie z uczniami przećwiczy wszystkie typy zadań, które mogą pojawić się na egzaminie z matematyki. Oprócz powtórzenia całego zakresu materiału wymaganego wyjaśni także zagadnienia, które są dla uczniów niejasne i stanowią trudność. Na zakończenie kursu przerobione zostaną najbardziej typowe zadaniami maturalne a uczestnicy poznają najprostsze schematy ich rozwiązywania – mówi Elżbieta Kozera, koordynator kursu w WSB w Krakowie. – Matura z matematyki przysparza uczniom wielu zmartwień i stresu, dlatego już po raz kolejny, organizujemy dla nich zajęcia powtórkowe. Dzięki nim będą czuli się bardziej pewni siebie i swojej wiedzy na egzaminie – dodaje.

 

Aby zapisać się na kurs wystarczy podać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail pod wskazany adres zostanie wysłany formularz zgłoszeniowy.
Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu: w tygodniu 17:30-20:00 oraz w soboty 9:30-12:00.

Koszt kursu tylko 199 zł

 

Zapisy i informacje: Elżbieta Kozera,  e-mail: ekozera@wsb.edu.pl,  tel: 88 55 88 800

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji