Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Konkurs Stypendialny Logistiko

Firma Logistico zaprasza wszystkich studentów do udziału w ogólnopolskim Konkursie StypendialnymAutorzy najlepszych  prac otrzymają atrakcyjne nagrody: miejsce I - 1000 PLN, miejsce II - 600 PLN, miejsce III - 400 PLN. 


Temat pracy konkursowej: "Problem plecakowy w ujęciu magazynowym. Automatyczne obliczanie ilości paczek potrzebnych dla zamówienia na podstawie znajomości wagi i wymiarów towarów oraz wymiarów docelowych kartonów i maksymalnej wagi dopuszczalnej przez kurierów".

Termin nadsyłania prac mija 31 lipca.

 

Logistiko Sp. z o.o. - firma oferująca zewnętrzną obsługę logistyczną dla przedsiębiorstw z branży e-commerce takich jak sklepy internetowe oraz inne przedsiębiorstwa prowadzące sprzedaż internetową zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim Konkursie Stypendialnym, na najlepszą pracę na temat:

 

"Problem plecakowy w ujęciu magazynowym. Automatyczne obliczanie ilości paczek potrzebnych dla zamówienia na podstawie znajomości wagi i wymiarów towarów oraz wymiarów docelowych kartonów i maksymalnej wagi dopuszczalnej przez kurierów".

 

Dla autorów najlepszych prac przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody:

 

miejsce I - 1000 PLN

miejsce II - 600 PLN

miejsce III - 400 PLN

 

Prace zwycięzców zostaną opublikowane na stronie http://logistiko.pl

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów w Polsce do wysyłania swoich prac w formie elektronicznej do dnia 31 lipca 2017 roku na adres stypendia@logistiko.pl

 

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji