Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Wizyta studyjna – IBM

20 czerwca studenci kierunków Informatyka i Filologia angielska uczestniczyli w wizycie studyjnej w IBM. W ramach wizyty studenci WSB mieli możliwość zapoznania się ze strukturą funkcjonowania firmy oraz z zakresem oferowanych przez IBM usług.

 

W drugiej części spotkania pracownicy działu HR omówili proces rekrutacji i selekcji pracowników do IBM. Przedstawione zostały także wymagania stawianie kandydatom na poszczególne stanowiska oraz na stanowiska, na które w najbliższym czasie zostaną przeprowadzone nabory. Trzecia część spotkania poświęcona była na wykład szkoleniowy z zakresu Cloud computing.

IBM, jako jedna z największych na świecie firm informatycznych, od ponad 80 lat jest liderem w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji