Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Wizyta studyjna w Magazynie Logistyki Kontraktowej Grupy Raben

10 maja 2012 r. studenci WSB na kierunku Logistyka wezmą udział w wizycie studyjnej w specjalistycznych magazynach Grupy Raben w Chorzowie.


Grupa Raben ma w Europie do swojej dyspozycji ponad 800 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej o zróżnicowanych warunkach składowania (co  stanowi powierzchnię 120  boisk do piłki nożnej). Podczas wizyty studyjnej 10 maja 2012 studenci logistyki WSB odwiedzą jeden z obiektów – Magazyn Logistyki Kontraktowej w Chorzowie.


Magazyn jest wyposażony w:

  • systemy wysokiego składowania,
  • nowoczesny transport wewnętrzny,
  • całodobową wyspecjalizowaną ochronę oraz monitoring.

Poprzez automatyzację czynności magazynowych, wykorzystywanie zaawansowanych technologii (m.in. technologia RF, identyfikacja danych z etykiet według standardów systemu GS1), procesy czynności rozładunku, przyjęcia towaru przy równoczesnej kontroli jakości i ilości towaru, przebiegają sprawnie i bez zakłóceń. Oprócz podstawowych czynności, są świadczone również usługi dodatkowe, m.in. : co-packing i co-manufacturing.


Warto wspomnieć, że zespół Logistyki Kontraktowej Raben Polska, oddział w Chorzowie, w dowód uznania za sprawną obsługę, został nagrodzony przez jednego z Klientów prestiżową nagrodą Superior Logistics Partnership Award.”

Więcej informacji o Grupie Raben na www.raben-group.com

 

Szczegółowych informacji udziela:

Katarzyna Sienkiewicz

Doradca zawodowy WSB

32 295 93 15

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl