CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Wygraj IPhone’a 5 i powiedz pracodawcom co myślisz na temat rekrutacji online!

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej współpracuje z instytutem Potentialpark w międzynarodowym badaniu dotyczącym komunikacji między studentami a pracodawcami.

Planowanie kariery oraz aplikowanie online mogą być czasochłonne i frustrujące.

Pomóż nam stworzyć rekrutację jutra. Jednocześnie odśwież swoje spojrzenie na własną karierę, a także skorzystaj z szansy wygrania fajnych nagród.

Kilka informacji o badaniu:

• Badanie jest anonimoweniezależne i nie jest sponsorowane przez jakąkolwiek firmę lub organizację.
  • Wypełnie ankiety trwa około 15 minut.
  • Wyniki zostaną opublikowane w mediach, a jeśli chcesz, możemy je wysłać również do Ciebie.
  • Dodatkowo można wygrać najnowszego iPhona lub iPada (jury wybierze zwycięzców na podstawie odpowiedzi na pytania otwarte, więc pamiętaj o tym podczas wypełniania ankiety!).

Miłej zabawy!

W przypadku jakichkolwiek uwag lub pytań, prosimy o kontakt z Mickaelem pod adresem survey@potentialpark.com.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie poprzez klikniecie w poniższy link:

O nas:  Potentialpark jest niezależnym instytutem badawczym, który mieści się w Sztokholmie, w Szwecji. Prowadzimy badania i projekty badawcze w zakresie employer brandingu i komunikacji związanej z rekrutacją. Nasze roczne badanie na temat internetowych stron kariery i formularzy aplikacyjnych online jest uznawane za istotny test, a także źródło inspiracji dla największych pracodawców na świecie. Pomagamy im zrozumieć preferencje i oczekiwania osób poszukujących pracy, aby mogli lepiej komunikować się z nimi.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,