CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Wizyta studyjna w Górnośląskim Towarzystwie Lotniczym

23 października 2012 r. studenci I roku na kierunku Logistyka wzięli udział w wizycie studyjnej w Górnośląskim Towarzystwie Lotniczym w Pyrzowicach. Wizyta miała na celu upraktycznienie procesu dydaktycznego oraz popularyzację wiedzy o transporcie lotniczym ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań logistycznych.
Wizyta zorganizowana została w ramach programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz".

Podczas wizyty studenci zostali zapoznani m.in. z: systemami odpraw pasażerów, procedurą kontroli bezpieczeństwa, strukturą lotniska (płyta, drogi kołowania, zaplecze techniczne), sprzętem ratowniczym, zwiedzili hangary remontowe, obserwowali prace remontowe statków powietrznych w hangarze technicznym oraz odwiedzili kabinę pilotów.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,