Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Konkurs EY Financial Challenger

Zapraszamy do udziału w IX edycji konkursu EY Financial Challenger. Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was liczne studia przypadków, które pozwolą Wam wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach. Pracując w 3- lub 4-osobowych zespołach będziecie mieć możliwość przeprowadzenia transakcji sprzedaży/kupna spółki, wykonania wyceny spółki oraz przygotowania analiz finansowych.

 

 

Ze względu na zakres tematyczny, konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów III, IV i V roku studiów uczelni ekonomicznych. Zapraszamy jednak wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił i są zainteresowani finansami przedsiębiorstw z uwzględnieniem doradztwa transakcyjnego i wycen.


Nagrody dla zwycięzców konkursu w nowej IX edycji:
(dla Zespołu):

  •     I miejsce - 30.000 PLN, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Transakcyjnego Ernst & Young oraz vouchery o wartości 2500 brutto (dla każdego Uczestnika zwycięskiego zespołu) na wybrane szkolenie z oferty Academy of Business. Do wyboru m.in. CFA level 1 (dowolny 2-dniowy moduł).
  •     II miejsce – 10.000 PLN, czytniki Amazon Kindle,
  •     III miejsce – iPody Touch, kalkulatory finansowe Texas Instruments BA II PLUS Professional


Wszyscy uczestnicy  finału otrzymają upominki od firmy Ernst & Young.

Chcesz wziąć udział w konkursie?

Zgłoś 3- lub 4-osobowy zespół wypełniając formularz rejestracyjny! 

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl