CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Projekt VIP - dla przedsiębiorczych studentów i absolwentów WSB

Jeśli jesteś osobą ambitną i przedsiębiorczą! Chcesz popisać się własną kreatywnością lub ją z siebie wydobyć! Chcesz dowiedzieć się jak budować strategie marketingowe! Napisać pierwszy w życiu biznesplan! Założyć i prowadzić własną firmę! to projekt VIP jest właśnie dla Ciebie.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej wraz z Poznańskim Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie „Vademecum Innowacyjnego Przedsiębiorcy”.

Projekt kierowany jest do studentów i absolwentów (do 1 roku po ukończeniu studiów)

W ramach projektu odbędą się specjalistyczne szkolenia, które wyposażą Cię w wiedzę, umiejętności oraz pozwolą wyróżnić się na rynku pracy i odnieść sukces w prowadzeniu własnej firmy.

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY! Zajęcia (16 spotkań szkoleniowych) będą odbywały się na terenie WSB w poniedziałki i wtorki w godz. 9.00-15.00 począwszy od 27.11.2012 (8 spotkań, kolejne 8 w roku 2013 r.).

Ilość miejsc w projekcie – 16!

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenie: prosimy o mailowe przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego do dnia 15.11.2012.

Informacji udziela:

Katarzyna Sienkiewicz
Doradca zawodowy
ksienkiewicz@wsb.edu.pl

W załącznikach do pobrania dokumenty projektowe wraz z formularzem zgłoszeniowym:

Pliki do pobrania

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,