CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Specjalista ds. marketingu - oferta pracy w WSB

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej – renomowana niepubliczna uczelnia wyższa poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. marketingu – Biuro Karier i Promocji

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

•    wykształcenia wyższego,
•    m.in. 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku w obszarze marketingu, reklamy lub obsługi klienta
•    biegłości w posługiwaniu się programami Word, Excel,
•    umiejętności redagowania tekstów i „lekkiego pióra”,
•    skrupulatności,
•    bardzo dobrej organizacji pracy,
•    prawa jazdy kategorii B,
•    dyspozycyjności
•    umiejętność obsługi systemów CMS do aktualizacji stron internetowych oraz umiejętność obsługi programów graficznych będzie mile widziana.

Opis stanowiska pracy:

Do zadań Specjalisty ds.  marketingu w Biurze Karier i Promocji będzie należała pomoc w promocji i organizacji projektów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (m.in. przygotowywanie tekstów informacyjno-promocyjnych, kontakt telefoniczny i mailowy z uczestnikami i partnerami projektów, pomoc w organizacji zajęć, sporządzaniu pism, zestawień, budżetów, dokumentacja fotograficzna, aktualizacja stron www i profili facebook).

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza  - Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c

Oferujemy:

•    pracę w ramach struktur renomowanej uczelni wyższej;
•    różnorodność wykonywanych zadań;
•    pracę pełną wyzwań i przynoszącą wiele satysfakcji;
•    możliwość rozwoju zawodowego.

Termin ważności oferty:
Oferta ważna do: 16.06.2014 r.
CV prosimy kierować na adres: mkot@wsb.edu.pl  w tytule wiadomości prosimy o wpisanie „specjalista ds. marketingu – oferta”

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza
www.wsb.edu.pl

Prosimy o dopisanie w CV treści klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej  dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)". Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,