CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Wygraj roczny płatny staż z Myloview.pl

Jeśli od zawsze Twoim marzeniem było stać się designerem - projektantem wzorów. Twoja głowa codziennie zapełnia się nowymi, niepowtarzalnymi wzorami, które warto pokazać światu - zgłoś się do nas! Stań się DESIGNEREM - PROJEKTANTEM sklepu myloview.pl. Nie szkodzi, jeśli nie jesteś wykształconym plastykiem czy grafikiem! Ważne, że chcesz zapisać się w historii designu wnętrzarskiego, wymyślając  ciekawe kształty, które każdy będzie chciał zobaczyć na ścianie swojego pokoju w formie niesamowitej fototapety, naklejki czy obrazu! Wyznacz najnowsze trendy 2014/2015 roku w świecie wzornictwa ściennego.

Co należy zrobić, aby przystąpić do WALKI O STAŻ?

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych zdobyciem dobrze płatnej pracy w prestiżowej firmie.

Studenci powinni przygotować pracę przestawiającą kreatywny wzór. Forma pracy jest dowolna, dlatego warto wykorzystać każde narzędzie, m.in: ołówek, papier, aluminium, farby, materiały krawieckie, programy graficzne, a nawet przestrzenne bryły lub fotografię. Dodatkowo należy polubić fanpage myloview.pl oraz udostępnić informację o wydarzeniu na swoim profilu FB.

Termin nadsyłania prac: od 30 czerwca do 30 pazdziernika 2014 roku.

Każdy student! Bez znaczenia czy jesteś na początku drogi do kariery, bez znaczenia czy wybrałeś kierunek humanistyczny czy uczelnię techniczną lub artystyczną - tu każdy jest równy, ponieważ liczy się Twój pomysł! Pamiętaj, aby przy tworzeniu pracy nie kopiować pomysłów, ponieważ takie prace, nie będą brane pod uwagę. Wstępna weryfikacja prac odbędzie się, 5 września 2014.

Prace zostaną ocenione prze specjalistów branży designu wnętrzarskiego, ekspertów - grafików z platformy artystycznej myloview.pl oraz projektanta głównego sklepu.

Aplikację wraz z danymi adresowymi, skan legitymacji studenckiej prosimy wysłać na adres mailowy:

kontakt@myloview.pl

Zwycięzca zostanie poinformowany o dalszej współpracy na wskazany adres mailowy między 6 a 10 września. Najlepszy wzór, zostanie opublikowany na myloview.pl/blog oraz fanpage’u.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! WALCZ O STAŻ!

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,