CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Program Praktyk Letnich w British American Tobacco

Szukasz pomysłu na ciekawe wakacje? Jesteś studentem II-V roku studiów, znasz język angielski, cechuje Cię energia, entuzjazm i kreatywność działaniu?
Jesteś idealnym kandydatem!

Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe, wsparcie opiekuna praktyk, a za swoją pracę – wynagrodzenie.
Program Praktyk Letnich możesz zrealizować w malowniczej scenerii Pojezierza Augustowskiego lub w tętniącej życiem Warszawie.

Czekamy na Ciebie w następujących działach:

Fabryka w Augustowie:
- Prawo (w tym prawo podatkowe),
- Information Technology (IT),
- Harmonogramowanie i Logistyka,
- Komunikacja, CSR i Regulacje – CORA,
- Produkt i Zapewnienie Jakości.

Więcej informacji znajdziesz na: www.BATchallenge.pl

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier