CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Wolontariat studencki podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego!

Studencie zostań wolontariuszem!

III Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się już  16-18 maja 2011 r. w Katowicach.

Europejski Kongres Gospodarczy, organizowany przez Grupę PTWP SA, w ciągu zaledwie trzech lat stał się bez wątpienia najważniejszą imprezą gospodarczą w Europie Środkowej. Fakt ten potwierdziły dobitnie dwie pierwsze edycje Kongresu, ranga gości, waga poruszanej w trakcie debat tematyki, a także bezstronne opinie obserwatorów  i uczestników.
Szefem Rady Programowej nadal będzie Przewodniczący Europarlamentu Jerzy Buzek, którego autorytet stanowi od zarania Kongresu solidną rękojmię wysokiego poziomu merytorycznego imprezy.

Wiodącym tematem Kongresu będzie konkurencyjna gospodarka Europy. Wspólnie z naszymi panelistami i gośćmi będziemy się zastanawiać, jakie działania należy podjąć, jakie procesy uruchomić, na jakie priorytety postawić, by europejska gospodarka mogła skutecznie rywalizować na globalnym rynku z najbardziej ekspansywnymi gospodarkami krajów Azji i obu Ameryk.
Z Europejskim Kongresem Gospodarczym, jak co roku, będą związane liczne i różnorodne w charakterze wydarzenia towarzyszące. W ich kreowanie i przygotowanie zaangażowały się już władze centralne Rzeczypospolitej Polskiej i władze regionalne województwa śląskiego.

W tym roku stworzyliśmy specjalną ofertę dla studentów.  Na wolontariat można się zgłaszać już tylko do 8 kwietnia br.

Jak zostać wolontariuszem??? Szczegóły znajdują się w ofertach praktyk. Nie przegap okazji! KLIKNIJ

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier