Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Serdecznie zapraszamy Czytelników do realizacji zamówień przez katalog OPAC. Punkt wypożyczeń/zwrotów przy Audytorium D. Zachęcamy do korzystania !

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania !

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej .

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Będzinie

biblioteka pedagogiczna w będzinie

Każdy zainteresowany student uprawniony jest do założenia konta bibliotecznego i otrzymania karty bibliotecznej Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Będzinie pod warunkiem:
- przedłożenia dokumentu tożsamości oraz
- ważnego indeksu z pieczątką Biblioteki WSB

ADRES:
PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA
im. Józefa Lompy w Katowicach
FILIA W BĘDZINIE
ul. Małachowskiego 29
42-500 Będzin

tel./fax (32) 267-49-34