Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Serdecznie zapraszamy Czytelników do realizacji zamówień przez katalog OPAC. Punkt wypożyczeń/zwrotów przy Audytorium D. Zachęcamy do korzystania !

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania !

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej .

Procedura zamawiania i zwrotów w Bibliotece

W trosce o bezpieczeństwo naszych Czytelników i Pracowników przygotowaliśmy odpowiednią procedurę:

1. Zamówienia na książki można składać poprzez Katalog OPAC

2. Termin odbioru/zwrotu z każdym czytelnikiem ustalamy indywidualnie.

Czytelnicy umawiani są w godzinach 9-15:30

Zadzwoń do nas pod nr 32 295 93 56

3. Wydawanie i odbiór książek realizowane są w Audytorium D

(wejście od wewnętrznego parkingu Uczelni).
Czytelnicy proszeni są aby mieli założoną na twarz maseczkę lub przyłbicę.

4. W celu weryfikacji prosimy o zabranie ze sobą legitymacje studencką (studenci), dowód osobisty (słuchacze podyplomowi, doktoranci, pracownicy)

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Akademii WSB im. prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

epnp