Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej.

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania!

Procedura zamawiania i zwrotów w Bibliotece (Procedure of borrowing and returning books)

W trosce o bezpieczeństwo naszych Czytelników i Pracowników przygotowaliśmy odpowiednią procedurę:

1. Zamówienia na książki należy składać poprzez Katalog OPAC.

2. Odbiór oraz zwroty odbywają się w pomieszczeniu Biblioteki Akademickiej z uwzględnieniem zasady, że do pomieszczenia wchodzi się pojedynczo.

Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się.

Czytelnicy proszeni są o zasłonięcie ust i nosa.

Pozostali czytelnicy oczekujący proszeni są o oczekiwanie na zewnątrz pomieszczenia biblioteki zachowując dystans społeczny.

3. W celu weryfikacji prosimy o zabranie ze sobą legitymacje studencką (studenci), dowód osobisty (słuchacze podyplomowi, doktoranci, pracownicy, osoby upoważnione).

Pomieszczenie czytelni pozostaje niedostępne dla czytelników. Aby skorzystać ze zbiorów dostępnych w czytelni należy poprosić bibliotekarza o przygotowanie wybranych pozycji księgozbioru.

In the interests of the safety of our Readers and Employees, we have prepared a procedure:

1. Orders for books can be placed via the OPAC Catalog.

2. Pickups and returns of books take place in the Library, taking into account the principle,
that one reader enters the Library one at a time.

Readers are asked to cover their mouths and nose.

Other waiting readers are asked to wait outside the library room, maintaining social distance.

3. For verification, please bring your student ID (students) with you.

The reading room remains inaccessible to readers. You should ask a librarian to prepare selected books from the reading room.

Procedura zamawiania poniżej.

Powrót do: Start » Biblioteka Akademicka Akademii WSB im. prof. Jerzego Altkorna » Aktualności

NUKAT

ACADEMICA