Istotne zapisy umowy projektowej

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wnioskodawca zobowiązany jest do zamieszczenia logotypu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na materiałach informacyjnych, promocyjnych oraz publikacjach związanych z projektem.

Publikacje wyników prac muszą być opatrzone informacją „Projekt finansowany w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019 - 2022 nr projektu 018/RID/2018/19 kwota finansowania 10 788 423,16 zł” lub jej odpowiednikiem w języku obcym.

Informacja graficzna w języku polskim i języku angielskim znajduje się w zakładce "dokumenty do pobrania"

Powrót do: Start » Dział Rozwoju Nauki » PERFECT- Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB

Akceptuj Więcej informacji