The International Congress on Sustainable Development, Public Management and Territorial Governance

data: 28-31.05.2019

miejsce: Dąbrowa Górnicza, Akademia WSB

informacje o konferencji:

W roku 2019 Kongres był pierwszym, międzynarodowym wydarzeniem naukowym przygotowanym wspólnie z parterami przez Instytut Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną Akademii WSB, w ramach rozwoju naukowej szkoły badań nad współpracą terytorialną i międzyorganizacyjną. Na ten cel uczelnia uzyskała dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu: Regionalna Inicjatywa Doskonałości, skierowanego do wyróżniających się w regionach uczelni. Program ten wspiera projekty rozwijające strategie badań naukowych w wybranych dyscyplinach, w wiodących ośrodkach akademickich.

strona internetowa Kongresu: www.wsb.edu.pl/Congress

więcej informacji: aktualności pokonferencyjne