Informacje

Start do kariery z Akademickim Biurem Karier

Rusza rekrutacja do projektu!

Jeśli jesteś studentem Akademii WSB, masz ukończone 20 lat, nie pracujesz lub Twoja praca nie jest powiązana z kierunkiem Twoich studiów - możesz wziąć udział w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w zakładce Projekt: Start do kariery z ABK (dokumenty do pobrania) lub wypełnić w Akademickim Biurze Karier Akademii WSB
Wszystkie dokumenty wraz z CV należy złożyć osobiście w ABK.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Uczestnicy skorzystają z indywidualnego poradnictwa zawodowego, będą mieć możliwość udziału w badaniach psychologicznych oraz ustalą wspólnie z doradcą zawodowym dalsze kroki udziału w projekcie. 

W ramach projektu realizowany będzie cykl bezpłatnych szkoleń kończących się zaświadczeniami i obejmujących tematykę. Szczegółową rozpiskę szkoleń znaleźć można w zakładce Projekt: Start do kariery z ABK w formach wsparcia

 

Szczegóły >>>


Szkolenia mają przede wszystkim wymiar praktyczny, są realizowane w formie interaktywnych warsztatów z wykorzystaniem najnowszych narzędzi aktywizujących.

O szczegółach projektu można porozmawiać z doradcami zawodowymi i ustalić odpowiednią dla siebie ścieżkę udziału w projekcie.

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji