Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Top Young 100 - dołącz do programu

Czy chcesz we współpracy z firmami zmierzyć się z ich wyzwaniami biznesowymi? Zdobyć wyjątkowe doświadczenie zawodowe? Rozwinąć sieć kontaktów zawodowych o menedżerów i dyrektorów zarządzających logistyką i transportem? Zaprezentować się potencjalnym pracodawcom? Czy chcesz zdobyć Dyplom Absolwenta Top Young 100, prestiżowy certyfikat wydany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów?

 

Top Young 100 to unikatowa formuła współpracy środowisk biznesowego i studenckiego. Rozpoczął się etap rekrutacji do drugiej edycji wyjątkowego programu!

 

 

Top Young 100 to program...

 

...przeznaczony dla studentów, w szczególności kierunków logistycznych i transportowych ale nie tylko

...zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML),

...angażujący przedsiębiorstwa logistyczne i transportowe, a także przedsiębiorstwa innych branż o wysoko rozwiniętej logistyce własnej,

...realizowany we współpracy z uczelniami wyższymi kształcącymi w kierunkach i specjalizacjach związanych z logistyką i transportem.

 

 

W trakcie programu weźmiesz udział...

 

...w praktycznych konferencjach skupiających menedżerów firm,

...w warsztatach prowadzonych przez praktyków z branży,

...w projektach wynikających z rzeczywistych wyzwań biznesowych, pod okiem opiekunów naukowych i we współpracy z przedstawicielami przedsiębiorstw,

...w procesie mentoringu, przy udziale praktyka z wieloletnim doświadczeniem,

...w merytorycznych konkursach na najlepsze projekty,

...w wydarzeniach integracyjnych.

 

 

Jeżeli...

 

...jesteś studentem II stopnia lub ostatniego roku studiów I stopnia,

...masz praktyczny lub dydaktyczny kontakt z logistyką i transportem,

...posiadasz znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2. 

APLIKUJ!  

 

 

W pierwszym etapie rekrutacji zostanie oceniona Twoja aktywność wykraczająca poza zakres toku nauczania, pierwsze doświadczenia zawodowe, a także wyniki osiągnięte na uczelni. Pierwszy etap rekrutacji prowadzony jest na Uczelni przez Opiekuna Top Young 100.

 

W drugim etapie rekrutacji kompleksowej ocenie poddana zostanie Twoja teczka dokonań wraz z listem motywacyjnym. Rozwiążesz także przedstawiony case logistyczny oraz zostaniesz zaproszony na wywiad z Komisją Rekrutacyjną, składającą się z praktyków biznesu: przedstawicieli PSML, firm partnerskich oraz mentorów.

 

 

Rekrutację na Uczelni prowadzi: Prodziekan Akademii WSB - mgr Agnieszka Dymek.

 

Napisz na adres: adymek@wsb.edu.pl


Proszę o dołączenie informacji odnośnie aktywności, np. udzielanie się w kole naukowym, uczestnictwo w wymianach międzynarodowych, konferencjach naukowych. Dodatkowym atutem będą odbyte praktyki lub staże.

 

Istotne będą również wyniki naukowe– pod uwagę będzie brana średnia ocen z ostatniego ukończonego semestru.

 

Termin nadsyłania: 7 marca 2019 r. 


Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy