Informacje

ZABAWA „Niezapomniane chwile z Babcią i Dziadkiem” w Akademii WSB

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Akademia WSB organizuje na swoim facebookowym profilu ZABAWĘ, w której można zdobyć między innymi weekendowy pobyt dla 2 osób w Hotelu NAT***. Wystarczy wysłać nam Messengerem swoje zdjęcie z Babcią i/lub Dziadkiem. Zapraszamy do wzięcia udziału!

„Niezapomniane chwile z Babcią i Dziadkiem” to tytuł Zabawy, którą w Akademii WSB postanowiliśmy uczcić te dwa wyjątkowe dni. Wystarczy wysłać przez Messenger własne zdjęcie z Babcią i/lub Dziadkiem, żeby mieć szansę na jedną z atrakcji:

 

1.miejsce: Pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu NAT *** w Ustroniu

2.miejsce: Kolację dla dwóch osób w restauracji Pogoria Residence w Dąbrowie Górniczej

3.miejsce: Bilety na występ dla dwóch osób na występ kabaretowy (14.02 2020 r., godz. 19.00 , Kopalnia Kultury w Czeladzi)

 

Najlepsze zdjęcia zostaną wyłonione w drodze głosowania pozytywnymi reakcjami (Lubię to, Super, Wow) pod zdjęciami na profilu facebookowym Akademii WSB.

 

Naszym Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze oraz zdrowia, radości i uśmiechu!

 

Pierwszą nagrodę otrzyma autor/autorka zdjęcia, które uzyska najwięcej pozytywnych reakcji (Lubię to, Super, Wow). Drugą nagrodę otrzyma autor/autorka zdjęcia, które otrzyma drugą największą liczbę pozytywnych reakcji. Trzecią nagrodę otrzyma autor/autorka zdjęcia, które otrzyma trzecią największą liczbę pozytywnych reakcji. Pozostałe reakcje nie będą brane pod uwagę przy zliczaniu głosów. Głosowanie potrwa do godziny 9:00 w piątek (31.01), a zwycięskie zdjęcia opublikujemy do godziny 12:00.

 

 

REGULAMIN KONKURSU „Niezapomniane chwile z Babcią i Dziadkiem”

 

 

 

 

I. Postanowienia ogólne:

 1. Organizatorem konkursu jest Akademia WSB, ul Zygmunta Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza, NIP: 629-10- 88-993; REGON: 272653903.
 2. Fundatorem nagród jest Akademia WSB.
 3. Konkurs przeprowadzony zostaje za pośrednictwem strony internetowej wsb.edu.pl oraz fanpage’a https://www.facebook.com/wsb.dg/ na portalu społecznościowym Facebook.
 4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.

II. Warunki uczestnictwa

 1. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook
 2. Konkurs trwa od 21.01.2020 do 31.01.2020
 3. Wyniki zostaną ogłoszone 31.01 o do godziny 12:00 na profilu Akademii WSB
 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie aplikacji ze strony Facebooka
 5. Wzięcie udziały w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

III. Zadanie konkursowe

 1. Zadanie polega na przesłaniu na profil Akademii WSB poprzez Messengera zdjęcia/zdjęć z babcią i/lub dziadkiem.
 2. W przypadku nadesłania więcej, niż jednego zdjęcia - zostaną one połaczone w programie graficznym i opublikowane jako jedno zdjęcie.
 3. Pracownicy Akademii WSB wybiorą 3 zdjęcia, które uzyskają największą aprobatę fanów fanpejdża https://www.facebook.com/wsb.dg/
 4. W konkursie zostanie wybranych 3 zwycięzców.
 5. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem wiadomości w aplikacji Messenger w piątek 31.01.2020.

IV. Nagrody

 1. Nagrodami w konkursie są: Pierwsze miejsce – Voucher na pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu NAT *** w Ustroniu, Drugie Miejsce – Voucher na kolację dla dwóch osób w restauracji Pogoria Residence w Dąbrowie Górniczej, Trzecie Miejsce – Bilety na występ dla dwóch osób na występ kabaretowy (14.02.2020 r. godz 19.00, Kopalnia Kultury w Czeladzi)
 2. Nagrody będzie można odebrać osobiście, lub zostaną wysłane pocztą.
 3. W przypadkach wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, w szczególności poprzez zakładanie fikcyjnych profili prywatnych w serwisie Facebook, dany Uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

V. Prawa autorskie

 

 1. Dostarczając Akademii WSB zdjęcie uczestnik konkursu oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu, a zdjęcie nie narusza jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym praw osobistych, autorskich lub pokrewnych.
 2. Zgłoszenie zdjęcia do konkursu oznacza, że: a) zgłaszający jest właścicielem zdjęcia, b)uzyskał zgodę osób, których wizerunek pojawia się na zdjęciu, na jego przesłanie
 3. Zgłaszający zdjęcia do konkursu udzielają Akademii WSB zgody na publiczne wyświetlanie i udostępnienie zdjęć w mediach społecznościowych oraz na stronach WWW w celu promocji konkursu. 

 

VI. Unieważnienie konkursu

 1. W szczególnych przypadkach Akademia WSB zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyn.

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji