Zarządzenia Rektora Akademii WSB w sprawie stopni alarmowych

W związku z organizacją obchodów 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego, nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau z udziałem przedstawicieli najwyższych władz państwowych oraz zagranicznych gości wprowadza się drugi stopień alarmowy (stopień BRAVO) w województwie małopolskim - dotyczy Wydziału Zamiejscowego w Krakowie, pierwszy stopień alarmowy (stopień ALFA) na pozostałym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej - dotyczy wszystkich jednostek organizacyjnych Akademii WSB poza Wydziałem Zamiejscowym w Krakowie, pierwszy stopień alarmowy CRP (stopień ALFA- CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej - dotyczy wszystkich jednostek organizacyjnych Akademii WSB.

.

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)