Skuteczna motywacja - klucz do sukcesu - warsztaty

16.15-18.15
Sala: 221, WSB

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, zapisy: WSB 032 295 93 14
Co daje nam energię do działania? Dlaczego wytrwale dążymy do pewnych celów a szybko się zniechęcamy i rezygnujemy w przypadku innych? Dlaczego ociągamy się z zabraniem się do niektórych zadań? Jak pokonać słomiany zapał i skutecznie się motywować? Jak zbudować Wielki Plan Życiowy i jak go zrealizować? Na te i inne fundamentalne pytania poszukamy odpowiedzi podczas warsztatów.

Dominika Siewniak - Maciuszek

psycholog, wykładowca w Katedrze Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej; doktorantka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, młodszy asystent w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej.

Powrót do: Start » Festiwal Nauki » Program » 22 marca 2011