Zaproszenie na Kongres Młodych Liderów Przedsiębiorczości

Clipboard01.jpg

Serdecznie zapraszamy na Kongres Młodych Liderów Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniu 9 grudnia 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Nadrzędnym celem kongresu jest stworzenie forum wymiany myśli i poglądów dla młodych kreatywnych przedsiębiorców oraz środowiska praktyki gospodarczej i społeczności lokalnej. Kongres umożliwi podzielenie się dobrymi praktykami i doświadczeniami z zakresu budowania, zarządzania i rozwoju działalności gospodarczej oraz promocję postaw proprzedsiębiorczych. Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia specjalnej platformy dla  przedstawicieli inkubatorów przedsiębiorczości, akceleratorów biznesu, parków technologicznych.

Nazwa inicjatywy: Kongres Młodych Liderów Przedsiębiorczości

Finał projektu dofinansowanego z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pt. Akademia Młodych Liderów Przedsiębiorczości

Termin: 9 grudnia 2015 r.

Miejsce: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
(Audytorium Maximum, Audytorium D, sala 227,228,327)

Organizatorzy:

• Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
  • Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Powrót do: Start » Kongres Młodych Liderów Przedsiębiorczości » Aktualności