Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Szkoła Policji w Katowicach partnerem WSB

3.jpg

3.jpg

Wymiana doświadczeń w zakresie bezpieczeństa publicznego oraz kształcenia wykwalifikowanych kadr na potrzeby służb mundurowych to główne obszary współpracy wynikające z podpisanego 20 lipca 2016 r. porozumienia pomiędzy Szkołą Policji w Katowicach oraz Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Sygnatariuszami zawartego porozumienia byli JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. dr Rafał Kochańczyk.  Za realizację zapisów zawartego porumienia odpowiedzialne będzie działające w strukturach Uczelni - Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych, które od ponad 5 lat podejmuje działania w aspekcie prowadzenia certyfikowanych kursów, szkoleń specjalistycznych a także studiów licencjackich oraz magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Ofertę Centrum wzbogacają dedykowane dla służb mundurowych studia podyplomowe realizowane w ścisłej współpracy z partnerami instytucjonalnymi (Policja, Wojsko, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) oraz partnerami biznesowymi.

 

/D.P., 20.07.2016 r./

2.jpg

2.jpg

1.jpg

1.jpg

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy