Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

W świecie turkusowych organizacji, czyli konferencja Holilider

Konferencja „Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości” odbyła się 18 września 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Konferencja skierowana była do właścicieli firm, founderów, liderów startupów, szefów organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób kadry zarządzającej wyższego szczebla, które interesują się wdrożeniem nowych modeli zarządzania.

Gości konferencji powitali: dr Marcin Lis – Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Karolina Hudowicz - Członek Zarządu ICF Poland, Dyrektor ICF Polska oddział Śląsk oraz Izabela Kluzek-Kot - Dyrektor Zarządzający HPR Group, Coach ICF.

 

W pierwszym panelu zatytułowanym „Jakie są obecnie wyzwania lidera?” uczestniczyli:

ANDRZEJ BLIKLE – Profesor Zwyczajny Polskiej Akademii Nauk

MAREK ŚLIBODA - Dyrektor Zarządzający MARCO

LIDIA KOCUR - Coach, trener, psycholog, specjalista HR, Artifex Mundi

KRZYSZTOF HOLECZKO - Dyrektor ds. ciągłego doskonalenia, Grupa NOMAX

SABINA RATAJCZAK - Psycholog, coach, tutor akademicki i szkoleniowiec, WSB w Dąbrowie Górniczej

 

Moderatorkami panelu były: Karolina Hudowicz oraz Izabela Kluzek-Kot. 

Podczas konferencji odbyły się również wykłady oraz dodatkowe warsztaty. 

 

Zapraszamy na studia podyplomowe z obszaru turkusowych organizacji: Holilider - Integralny Lider Organizacji Przyszłości

 

Konferencja towarzyszy wydarzeniu „Tydzień Bezpłatnych Szkoleń”, który odbywa się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w terminie 16-24 września 2017 r. 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy