Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Antrans Group partnerem WSB

Jedna z największych firm logistycznych w kraju Antrans Group partnerem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Porozumienie o współpracy podpisali JM Rektor WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz Prezes Zarządu Łukasz CzyżWymiana doświadczeń, możliwości współpracy w kontekście kształtowania kompetencji studentów i absolwentów czy wspólne projekty naukowo-badawcze to tylko niektóre z tematów, jakie podjęte zostały podczas spotkania. 

W spotkaniu uczestniczyła JM Rektor prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem, dr Magdalena Kot-Radojewska – z-ca Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji, dr inż. Paweł Sobczak - Adiunkt w Katedrze Inżynierii Zarządzania i Procesów Logistycznych, mgr inż. Sebastian Korzeniowski – Kierownik Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu,  inicjator wydarzenia.

Ze strony Antrans Group w spotkaniu wziął udział Łukasz Czyż – Prezes Zarządu, Rafał Kotyla Dyrektor operacyjny (Antrans Group), Sebastian Szklarczyk - Kierownik działu spedycji (Antrans Bis).

 

Antrans jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, z biegiem lat wypracowany został własny tryb pracy, sposoby na transport drogowy. Dzięki współpracy z zagranicznymi firmami stale podnoszone są kwalifikacje co przekłada się na wyższą jakość świadczonych usług. Spedycja Antrans oferuje transport międzynarodowy w relacji Polska - Włochy, jak również w relacjach do wielu innych krajów europejskich. Transport i spedycja międzynarodowa są głównymi dziedzinami, jakimi zajmuje się firma, natomiast w ofercie znajduje się również wiele usług dodatkowych - wynajem naczep czy pomoc serwisowa.

 

/SK,8.11.2017/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy