Informacje

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

8 lutego zakończył się Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB. Z inicjatywy mającej na celu przedstawienie kluczowych zagadnień oraz najnowszych metod i narzędzi w takich obrszarach jak zarządzanie projektami, ekonomia, pedagogika, informatyka, prawo pracy, hr oraz coaching skorzystało ponad 6 tysięcy osób.

W ramach wydarzenia odbyły się 52 szkolenia zrealizowane w Dąbrowie Górniczej, Wydziałach Zamiejscowych Uczelnii w Cieszynie, Żywcu, Krakowie, Olkuszu oraz Centrum Studiów Podyplomowych w Katowicach i Częstochowie. 

Zajęcia zrealizowane w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w sposób syntetyczny ujmowały zagadnienia z obaszarów, w których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe.

 

- Podejmowana przez Akademię WSB inicjatywa odpowiada na potrzeby społeczeństwa w zakresie dostępu do edukacji opartej o ekspercką wiedzę i praktyczne doświadczenie dydaktyków. Świadczy o tym niesłabnące zainteresowanie zainteresowanie zajęciami organizowanymi w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB - tłumaczy dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem.

 

Zachęcając uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń do zdobywania nowych kompetencji i podnoszenia kwalifikacji dr Magdalena Kot- Radojewska, Zastępca Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji Akademii WSB, podkreślała atuty studiów podyplomowych Akademii WSB: - Nowoczesne programy dydaktyczne, zajęcia prowadzone w oparciu o angażujące i efektywne metody typu case studies, gry decyzyjne czy action learning, możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów to aspekty najbardziej doceniane przez absolwentów studiów podyplomowych realizowanych przez Akademię WSB .

 

Uczestnicy tej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń spotkali się m.in. z dr Sabiną Ratajczak ("Czego możemy nauczyć się od Google, czyli jak budować wysokoefektywne zespoły?"), ekspertem prawa pracy - Przemysławem Pogłódkiem ("Prawo pracy po zmianach w pierwszej połowie 2019 roku"), dr inż. Pawłem Świtałą ("Jak zbudować niezawodną infrastrukturę IT z wykorzystaniem Amazon Web Services"), dr Karolem Jędrasiakiem ("Jak skutecznie chronić dane osobowe w administracji i biznesie?"), Tomaszem Siemkiem ("Cloud Computing – nowoczesne usługi chmurowe (Amazon Web Services, Google Cloud Platform i Microsoft Azure") oraz Martą Ir ("Spotkanie z wyobraźnią - rozwój twórczości i kreatywności dziecka w wieku wczesnoszkolnym poprzez działania arteterapeutyczne").

 

Dla Uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń przygotowano certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach oraz atrakcyjne bonifikaty na studia podyplomowe. Wśród szczególnie polecanych kierunków znajdują się:

 

Zapoznanaj się z pełną ofertą studiów podyplomowych Akademii WSB >>

 

Zapraszamy na relację z wydarzenia:

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji