Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Akademia WSB z prestiżową nagrodą Lidera Gospodarki Regionalnej

Podczas zorganizowanego przez Polską Agencją Rozwoju Biznesu oraz Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Forum Rozwoju Biznesu Akademia WSB uzyskała główną nagrodę w kategorii  Lider Gospodarki Regionalnej.

Nagroda, którą Akademia WSB otrzymała 7 marca 2019 roku, przyznawana jest dla najbardziej aktywnych podmiotów w zakresie wspierania rozwoju regionalnej przedsiębiorczości, efektywnie wykorzystujący swój potencjał i wpływający na poprawę jakości życia mieszkańców.   

 

Ideą Forum Rozwoju Biznesu jest wspieranie rozwoju gospodarki, nauki i samorządów poprzez stymulowanie rozwoju przedsiębiorczości, promowanie innowacyjnych rozwiązań, wymianę doświadczeń, nawiązywanie kontaktów biznesowych i międzynarodowej współpracy na styku biznesu i nauk.

 

Podczas wieczornej Gali w Filharmonii Śląskiej w imieniu JM Rektor nagrodę odebrał Prorektor ds. współpracy z zagranicą dr Rafał Rębilas.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy