Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

II Kongres Bezpieczeństwa Biznesu z udziałem eksperta Akademii WSB

Zastosowanie narzędzi sztucznej inteligencji oraz systemów symulacyjnych w celu podnoszenia bezpieczeństwa osób, mienia i procesów biznesowych były tematem wystąpienia dra inż. Karola Jędrasiaka - Zastępcy Dyrektora Centrum Transferu Technologii Akademii WSB podczas II Kongresu Bezpieczeństwa Biznesu.

Organizatorem II Kongresu Bezpieczeństwa Biznesu, odbywającego się w dniach 27-28 marca 2019 roku, był Komitet Bezpieczeństwa Biznesu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego. Podczas wydarzenia prezentowane były rozwiązania pomagające przedsiębiorcom określić stan bezpieczeństwa w firmie oraz zwiększyć efektywność działań realizowanych w zakresie polityki bezpieczeństwa przedsiębiorstwa.

 

Prelekcja dra inż. Karola Jędrasiaka - Zastępcy Dyrektora Centrum Transferu Technologii Akademii WSB podczas Kongresu była eksperckim spojrzeniem na kwestie związane z zastosowaniem narzędzi sztucznej inteligencji oraz systemów symulacyjnych w zakresie poprawy bezpieczeństwa osób, mienia i procesów biznesowych.

 

Bezpieczeństwo danych, systemów informatycznych i procesów biznesowych to niezwykle istotny aspekt związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, niezależnie od jej rozmiarów. Przedsiębiorcom wciąż jednak brakuje świadomości i fachowej wiedzy, pozwalającej im skutecznie wdrażać politykę zapewniającą opowiedni poziom bezpieczeństwa informacji. Studia związane z bezpieczeństwem danych i informacji są ważnym kierunkiem kształcenia realizowanym przez Akademię WSB w ramach studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych, skierowanych zarówno do przyszłych ekspertów w obszarach IT i zarządzania, jak i obecnych managerów i przedsiębiorców.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy