Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Absolwenci studiów podyplomowych Akademii WSB odebrali dyplomy oraz wyróżnienia

W dniu 5 kwietnia 2019 r. w Akademii WSB odbyła się Gala Akademicka, podczas której Absolwentom studiów MBA oraz podyplomowych wręczono wyróżnienia oraz dyplomy. W uroczystości tradycyjnie już uczestniczyli przedstawiciele instytucji użyteczności publicznej i praktyki biznesowej, członkowie Rady Ekspertów Akademii WSB oraz rodziny i przyjaciele absolwentów.

W imieniu całej społeczności akademickiej zgromadzonych gości przywitał Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem, dr Marcin Lis.

Zgodnie z regulaminem studiów podyplomowych Absolwentom przyznano wyróżnienia za najlepsze sesje coachingowe oraz zaangażowanie i ponadprzeciętną aktywność podczas zajęć. Wyróżnienia oraz nagrody wręczył Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem, dr Marcin Lis, Zastępca Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji – dr Magdalena Kot-Radojewska, a także przedstawiciele partnerów merytorycznych studiów podyplomowych. 

 

Wykład pt.: „Lider w świecie VUCA – siła i odporność w budowaniu skutecznego przywództwa" dla absolwentów studiów podyplomowych wygłosiła dr Sabina Ratajczak – Prorektor ds. Rozwoju Akademii WSB, psycholog, trener, coach, nauczyciel akademicki.

 

Galę uświetnił koncert saksofonowy w wykonaniu Kunle Solomona Omogbemi, pochodzącego z Nigerii wykładowcy Akademii WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy