Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku

O zmieniających się uwarunkowaniach bezpieczeństwa Polski w istniejącej sytuacji geopolitycznej dyskutowali 23 maja 2019 roku w Akademii WSB w ramach konferencji „Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia” przedstawiciele środowisk naukowych i zawodowych związanych z bezpieczeństwem naszego kraju.

Konferencję rozpoczęły wystąpieniadr hab. Marka Walancika, prof. AWSB - Kierownika Katedry Pedagogiki Akademii WSB, dr Pauliny Polko – Kierownika Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Akademii WSB, gen. dr hab. Krzysztofa Załęskiego, prof. AWSB oraz podinsp. Gabrieli Sochy – Naczelnik Wydziału Gabinetu Komendanta Wojewódzkiego Policji. Prelekcje przygotowali także pracownicy naukowi i doktoranci Akademii WSB oraz innych uczelni.Bezpieczeństwo Narodowe kierunek, który od kilku lat niezwykle prężnie rozwija się w Akademii WSB. Świetny poziom kształcenia oraz ścisłą współpracę ze służbami mundurowymi zaprewnia Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych działające w ramach uczelniW 2018 roku Akademia WSB uzyskała uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie.


Z zakresie nauk o bezpieczeństwie Akademia WSB realizuje studia I i II stopnia, studia podyplomowe oraz seminarium doktorskie.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy