Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Słuchacze UTW Akademii WSB z medalami XI Olimpiady Seniorów w Łazach

Srebro w pchnięciu kulą, srebro w brydżu oraz brąz w przełajach rowerowych wywalczyli 25 maja 2019 r. słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB podczas XI Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowej w Łazach.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 1000 zawodników ze 108 drużyn Polski, Ukrainy i Austrii. Podczas XI Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowej w Łazach Akademię WSB reprezentowało 31 słuchaczy UTW rywalizujących w 14 konkurencjach sportowych. Najlepsze rezultaty i medale wywalczyli:

  • Pani Maria Berlin - srebro w pchnięciu kulą
  • Panowie Eugeniusz Piestrzyński i Ireneusz Płocha - srebro w turnieju brydżowym
  • Pani Anna Tomczyk - brąz w przełajach rowerowych

Wszystkim sportowcom z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB gratulujemy zaangażowania i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach i konkursach.

 

 

Przypominamy, że trwają zapisy do UTW Akademii WSB na rok akademicki 2019/2020. Dla słuchaczy przygotowaliśmy atrakcyjny program, składający się z interdyscyplinarnych wykładów, warsztatów, zajęć artystycznych, sportowych, wyjazdów naukowych i krajoznawczych oraz bali i spotkań okolicznościowych. Więcej informacji na www.wsb.edu.pl/utw.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy