Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

dr hab. inż. Janusz Morbitzer Przewodniczącym Komisji PAN

Z dumą informujemy, że dr hab. inż. Janusz Morbitzer, prof. AWSB został wybrany na Przewodniczącego Komisji Nauk Pedagogicznych Oddziału PAN w Krakowie na kadencję 2019-2022.

Decyzja o wyborze Zarządu Komisji Nauk Pedagogicznych Oddziału PAN w Krakowie na kadencję 2019-2022 została zatwierdzona 15 maja 2019 r. przez Prezydium Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Krakowie. Funkcję Przewodniczącego Komisji Nauk Pedagogicznych Oddziału PAN w Krakowie powierzono Panu Profesorowie już po raz drugi (wcześniej pełnił ją w kadencji 2015-2019).

 

Serdecznie gratulujemy Panu dr. hab. inż. Januszowi Morbitzerowi, prof. AWSB nominacji i życzymy powodzenia w pełnieniu powierzonych obowiązków.


 

prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Morbitzer – od 2014 roku zatrudniony w Katedrze Pedagogiki Akademii WSB na stanowisku profesora nadzwyczajnego; przewodniczący Komisji Nauk Pedagogicznych krakowskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk (2015-2019, 2019-2022) oraz członkiem – między innymi – Rady ds. Informatyzacji Edukacji (organ doradczy Ministra Edukacji Narodowej, w Radzie przewodniczy Zespołowi ds. Edukacji Medialnej), Rady Naukowej Fundacji Edukacja na Nowo, Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego, Polskiego Towarzystwa Technologii i Mediów Edukacyjnych oraz Rady Programowej Edukacyjnego Laboratorium Mediów Społecznościowych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie; w latach 2012-2014 był członkiem Komitetu Rozwoju Edukacji Narodowej Polskiej Akademii Nauk, a w latach 2014-2016 członkiem Rady Naukowej Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. Zajmuje się pedagogiką ogólną i pedagogiką medialną.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy