Informacje

Nadwiślańska Agencja Turystyczna partnerem Akademii WSB

Organizacja wypoczynku dla studentów, pracowników oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB, realizacja płatnych staży w hotelach NAT oraz przygotowanie turnusów rehabilitacyjnych to część z działań zawartych w porozumieniu, którego sygnatariuszami zostali Rektor Akademii WSB - dr Zdzisława Dacko- Pikiewicz, prof. AWSB oraz Prezes NAT Sp. z o.o. – Lucjan Karasiewicz. 

Zawarte porozumienie jest efektem wyjazdów rekreacyjnych organizowanych dla słuchaczy UTW AWSB do Jarosławca oraz Dąbek, które odbyły się w maju 2019 r. Akademia WSB we współpracy z NAT dla ponad 50 seniorów przygotowała pełen atrakcji program pobytu nad polskim morzem połączony z turnusem rehabilitacyjnym oraz bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową. 

 

 

Nadwiślańska Agencja Turystyczna jest właścicielem sieci 18 Hoteli i Ośrodków Wypoczynkowych w Polsce (nad polskim morzem – 11 obiektów i 7 obiektów położonych w górach). Od ponad 20 lat zajmuje się organizacją wczasów, kolonii, zimowisk, obozów i zielonych szkół, ponadto specjalizuje się w obsłudze konferencji, szkoleń i zjazdów. Biura sprzedaży NAT współpracują ze znanymi i renomowanymi organizatorami turystyki, rozszerzając swoją ofertę o bardzo ciekawe, różnorodne, skalkulowane na każdą kieszeń imprezy, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Wiele ośrodków posiada bazę rekreacyjno – leczniczą, dodatkowo oferując klientom możliwość korzystania z zabiegów leczniczych, gabinetów odnowy biologicznej czy też wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego. Do dyspozycji Klientów są przystanie wodne ze sprzętem pływającym (jachty, łodzie, rowerki wodne).

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji