Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

6 Międzynarodowa Konferencja Naukowa „New trends in management and production engineering - regional, cross-border and global perspectives”

W dniach 6-7 czerwca 2019 r. w Brennej odbyła się 6 Międzynarodowa Konferencja Naukowa „New trends in management and production engineering - regional, cross-border and global perspectives”.

Konferencja organizowana była przez Akademię WSB, a współorganizatorami były Uniwersytet w Żylinie (Słowacja) oraz Uniwersytet Techniczny w Ostrawie (Czechy).

 

W konferencji wzięło udział prawie 115 naukowców (większość z zagranicy) reprezentujących ponad 50 ośrodków naukowych z 17 krajów. Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był dr hab. Włodzimierz Sroka, prof. AWSB.

 

W sesji plenarnej swoje wystąpienia wygłosili:

  1. Dr Natanya Meyer & prof. Daniel Meyer, North West University (RPA)
  2. Prof. Sebastian Kot, Politechnika Częstochowska 
  3. Prof. Juan Garcia Machado, University of Huelva (Hiszpania)

 

W ciągu dwóch dni obrad odbyło się w sumie 26 wystąpień w blokach tematycznych obejmujących najważniejsze aspekty współczesnego zarządzania, w tym m.in. zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse, CSR i etykę w biznesie, innowacje i przedsiębiorczość, marketing, logistykę i inżynierię produkcji. W trakcie konferencji odbyła się także sesja z edytorami czasopism naukowych indeksowanych w Web of Science oraz SCOPUSIE, która wzbudziła bardzo duże zainteresowanie ze strony uczestników oraz szereg pytań. Artykuły nadesłane na konferencję, w zależności od poziomu naukowego będą rekomendowane do publikacji w partnerskich journalach (w tym kilkunastu indeksowanych w WoS lub SCOPUSIE).

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy