Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Pan Łukasz Mencner ze stopniem doktora nauk o zdrowiu

24 lipca 2019 roku Zastępca Dyrektora Szkoły Języków Obcych Akademii WSB – Pan Łukasz Mencner – uzyskał stopień doktora nauk o zdrowiu. Serdecznie gratulujemy!

Praca doktorska pt. „Recepcja medycyny brytyjskiej w Królestwie Polskim i Galicji w latach 1840-1914”, obroniona na Wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, odzwierciedla interdyscyplinarność zainteresowań dr. Łukasza Mencnera, który jest absolwentem filologii angielskiej, lektorem z kilkunastoletnim doświadczeniem, tłumaczem tekstów specjalistycznych, a także autorem i współautorem 19 publikacji (11 angielskich i 8 polskich) z zakresu medycyny oraz historii medycyny angielskiej, a swoje pasje rozwijał m.in. w ramach Royal Society of Medicine w Londynie.

 

Obecnie, jako Zastępca Dyrektora Szkoły Języków Obcych Akademii WSB, dr Łukasz Mencner odpowiedzialny jest m.in. za rozwój oferty edukacyjnej w zakresie języków obcych, w tym m.in. kursów językowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów (język angielski, niemiecki, rosyjski, chiński).

 

Panu doktorowi Łukaszowi Mencnerowi gratulujemy uzyskanego stopnia i życzymy dalszych sukcesów!Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy