Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Marka-Śląskie dla Akademii WSB

Akademia WSB została laureatem X edycji Konkursu „Marka-Śląskie”. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 września 2019 r. nagrodę dla uczelni odebrała Rektor Akademii WSB dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.


Rozstrzygnięcie X edycji Konkursu „Marka-Śląskie” miało miejsce podczas jubileuszowej XXV Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. W Konkursie, współfinansowanym ze środków województwa śląskiego i organizowanego przez Dziennik Zachodni, TVP Katowice oraz Radio Katowice, Akademia WSB otrzymała nagrodę w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

 

Wyróżnienie przyznawane w Konkursie "Marka-Śląskie" jest symbolem jakości, solidności ludzi, firm i instytucji z regionu śląska. Pokazuje zmiany dokonujące się w województwie, podkreśla to, co o Śląsku powinna wiedzieć Polska, Europa i świat.


Wśród blisko pół tysiąca gości biorących udział w XXV Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach znaleźli się przedstawiciele środowiska śląskich przedsiębiorców, śląscy parlamentarzyści, przedstawiciele samorządów śląskich, korpusu dyplomatycznego, nauki i szkolnictwa wyższego, a także służb mundurowych i duchowieństwa.

 

 

Medal RIPH dla JM Rektor Akademii WSB

W trakcie Gali dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB została odznaczona medalem RIPH, który stanowi "formę uhonorowania wybitnych osiągnięć przedsiębiorstw w działalności gospodarczej oraz osób fizycznych, szczególnie zaangażowanych w rozwój jakościowy gospodarki regionu lub kraju, posiadających znaczący wkład na rzecz współpracy gospodarczej Śląska oraz charakteryzujących się etyką i rzetelnością postępowania". Medale RIPH w Gliwicach przyznawane są od 1996 roku.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy