Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

„Model biznesowy dla Dąbrowy” - nagrody rozdane

Pierwsza edycja konkursu "Model biznesowy dla Dąbrowy" została rozstrzygnięta. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 grudnia br. w Pałacu Kultury Zagłębia jury, którego członkiem był dr Marcin Lis —  Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, wybrało zwycięzców konkursu. 

Nagroda za pierwsze miejsce przypadła Marcie Holi, która stworzyła model biznesowy dla centrum zdrowia i relaksu. Ma to być miejsce, gdzie będzie można skorzystać z usług fizjoterapeutów, wziąć udział w zajęciach jogi oraz innych zajęciach relaksacyjnych. Goście centrum zdrowia i relaksu, podczas specjalnych warsztatów, będą mieli możliwość zdobywania wiedzy na temat naturalnej ochrony zdrowia. 


Drugie miejsce na podium zajęła Ewa Oszek, która w swoim projekcie przedstawiła pomysł na przeprowadzenie kursów MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). MBSR to specjalne zajęcia, których celem jest redukcja stresu nagromadzonego m.in. podczas stresujących sytuacji w pracy.


Na trzecim miejscu uplasował się Wiktor Worożański, mający w planach wynajem fotoluster — urządzeń wykonujących zdjęcia z możliwością użycia efektów specjalnych i dodatków dekoracyjnych. Ten projekt najbardziej przypadł do gustu uczestnikom gali, którzy przyznali - nagrodę publiczności.


Konkurs był skierowany do osób, które miały swój pomysł na biznes i plan jak wprowadzić go w życie. Przedsięwzięcie miało na celu wyłonienie oryginalnego, najbardziej innowacyjnego, spójnego merytorycznie oraz finansowo przedsięwzięcia biznesowego.


Uczestnikami konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy” mogły być osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej i nie prowadziły jej w ciągu 3 lat. 

 

Finaliści konkursu podczas gali zaprezentowali jurorom i publiczności własne modele biznesu oraz odpowiadali na pytania jury i widzów

 

Uroczystą galę uświetnił występ Dawida „Ukeboy” Jędrusika.


Zwycięzcom konkursu gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy