Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Warsztaty dla studentów Akademii WSB

Jak współpracować w zespole? Czy skuteczna komunikacja to oddzielenie faktów od emocji? Jak wyznaczyć wspólny cel dla zespołu? Co to jest budżet partycypacyjny i jakie są jego założenia? Z takimi pytaniami zmierzyli się przedstawiciele studentów Akademii WSB podczas warsztatów integracyjnych, które odbyły się 9 listopada br. w Hotelu Pogoria Residence.

Podczas spotkania odbyły się dwa warsztaty, które poprowadzili: dr Edyta Nowak-Żółty („Współpraca w zespole”) oraz Piotr Drygała (Budżet partycypacyjny"). 

 

„Umiejętność współpracy w zespole to kompetencja, którą większość pracodawców traktuje jako kluczową”tłumaczyła podczas spotkania dr Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB.

 

W warsztatach integracyjnych udział wzięli: członkowie samorządu studenckiego, starości grup oraz przedstawiciele kół naukowych Akademii WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy